VyhľadaťPrihlásiťRegistrovaťMapa stránky

Kultúrne podujatia

2.7. - 1.9.2017   00:00 v prílohe plagátu

Kometa_leto_2017  plagát.jpg

Trasa Poprad-Starý Smokovec-Tatranská Lomnica a späť

LETO S KOMÉTOU 2017 / TATRANSKÁ HISTORICKÁ ELEKTRIČKA

Info uvedené na plagáte.


 

23.7.2017   15:00

Sax Sync.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

SAXOPHONE SYNCOPATORS / SAXOFÓNOVÉ KVARTETO

V Poprade kvarteto predstaví hudobný žáner ragtime. Hravá nenáročná hudba, ktorá vyvoláva úsmev na tvári. Aranžmány týchto skladieb pochádzajú z rokov 1910 – 1920, kedy saxofón ako hudobný nástroj zažíval svoj najväčší vývoj a stal sa veľkou inšpiráciou pre interpretov aj pre hudobných skladateľov.


 

27.7.2017   20:00

1.jpeg

Námestie sv. Egídia v Poprade

DIVADLO KONTRA SNV / HOWIE A ROOKIE

Tarantino v zrážke s Homérom. Obnovenie kultového, „Doskami“ oceneného titulu Kontry. Po desiatich rokoch opäť! Temné zákutia Dublinu. Zasvrabený matrac. Dve mŕtve exotické ryby. Humor a horor. Pomsta a obeta. Hit z Edinburgu, Londýna a New Yorku. Hra získala všetky prestížne ocenenia. Mar Oŕowe je považovaný za najoriginálnejšieho írskeho autora od čias Becketta.


 

28.7.2017   19:00

M.Geišber a D.Špiner.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

MARTIN GEIŠBERG A DANIEL ŠPINER

Sandonoriko je autorský projekt s autorskou hudbou a textami. Texty sú magicko-realistické a hudba poetická, občas premiešaná básňami, nebrániaca sa ani experimentu. Projekt trvá tri roky a jeho členovia majú z neho veľkú radosť. Tento koncert je súčasťou koncertnej šnúry k novému vyššie spomenutému albumu s názvom "V jabloňovom kraji".


 

29.7.2017   10:00

Divadlo zo šuflíka-zlatá rybka.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

ZLATÁ RYBKA / Divadlo zo šuflíka

Veselé bábkovo-činoherné predstavenie vzniklo na motívy klasickej ruskej ľudovej rozprávky, ktorá prináša poučenie o tom, že lakomosť a chamtivosť sa nevypláca. Rozprávka je obohatená nielen o etnologické prvky, ale aj o interaktivitu či autorskú hudbu s pesničkami.


 
Položky 1-5 z 41